WDM-module

  • WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    Wavelength Division Multiplex Passive Optical Network Module is ûntworpen foar GPON / XGPON / NGPON2 applikaasjes. It is basearre op de Thin Film Filter (TFF) technology en wurket op 1310nm / 1490nm / 1550nm kanaal. Eigenskippen ● Leech ynfoegingsferlies ● Hege isolaasje ● Leech polarisaasje Ofhinklik ferlies ● Kompakt ûntwerp ● Hege betrouberens en hege stabiliteit ● Brede bestjoertemperatuer: Fan -5 ℃ oant 75 ℃ ● Kompatibel mei Telcordia GR-1209-CORE ● Kompatibel mei Telcordia GR-1221-CORE Applikaasjes CWDM Systeem PON Networ ...
  • FWDM Componet

    FWDM-komponint

    Dizze FWDM-ûnderdielen brûke folwoeksen ynterferinsjefiltertechnology foar dunfilm om spesifike optyske sinjalen te skieden of te kombinearjen. Mei brede bânbreedte, leech ynstekferlies, hege isolaasje en leech temperatuerôfhinklik ferlies, binne se ideaal foar gebrûk yn optyske fersterker, CATV, en FTTH-tapassingen. Eigenskippen ● Brede bânbreedte ● Leech ynstekferlies ● Hege kanaalisolaasje ● Utsein betrouberens en stabiliteit Applikaasjes l Optyske fersterker l CATV Spesifikaasjes Item Unit Parameters Opmerkingen Pa ...
  • 1310/1490/1550FWDM Component

    1310/1490 / 1550FWDM-komponint

    Eigenskippen ● Brede bânbreedte ● Leech ynfoegingsferlies ● Hege kanaalisolaasje ● Utsein betrouberens en stabiliteit Applikaasjes ● Optyske fersterkers ● CATV Spesifikaasjes Item Unitparameters Pass Port (CP) Sintrale golflengte lp nm 1310 & 1490 Golflengte Bereik nm 1310 + -50 & 1490 + -10 Insertion Loss dB ≤ 0.80 Flakheid dB ≤0.30 Isolaasje @ λR dB ≥30 Reflect Port (CR) Sintrale golflingte lR nm 1550 Golflengtegebiet nm 1535 ~ 1620 Ynset Lo ...
  • 200G DWDM Module Mux Demux DWDM

    200G DWDM-module Mux Demux DWDM

    Dichte golflengte Division Multiplex Module is ûntwurpen foar DWDM-netwurktoepassingen. It is basearre op 'e Thin Film Filter (TFF) -technology en wurket op 200G-kanaalôfstân ITU Grid CWDM-golflengten fan 1520nm nei 1620nm. Eigenskippen ● Leech ynfoegingsferlies ● Hege isolaasje ● Leech polarisaasje Ofhinklik ferlies ● Hege betrouberens en hege stabiliteit ● Telcordia GR-1209-CORE-kompatibel ● Telcordia GR-1221-CORE-kompatibel ● RoHS-6-kompatibel Applikaasjes DWDM Systeem PON Netwurken CATV Links Spesifikaasje .. ,
  • 150G DWDM MODULE MUX DEMUX for Base Station

    150G DWDM MODULE MUX DEMUX foar basisstasjon

    Dichte golflengte Division Multiplex Module is ûntwurpen foar DWDM-netwurktoepassingen. It is basearre op 'e Thin Film Filter (TFF) -technology en wurket op 150G-kanaalôfstân ITU Grid CWDM-golflengten fan 1520nm nei 1620nm. Eigenskippen ● Leech ynfoegingsferlies ● Hege isolaasje ● Leech polarisaasje Ofhinklik ferlies ● Hege betrouberens en hege stabiliteit ● Telcordia GR-1209-CORE-kompatibel ● Telcordia GR-1221-CORE-kompatibel Toepassingen DWDM Systeem PON Netwurken CATV Links Spesifikaasje Parameter Unit S ...
  • 100G DWDM Module MUX DEMUX LGX CASE

    100G DWDM Module MUX DEMUX LGX FAL

    Dichte golflengte Division Multiplex Module is ûntwurpen foar DWDM-netwurktoepassingen. It is basearre op 'e Thin Film Filter (TFF) -technology en wurket op 100G-kanaalôfstân ITU Grid CWDM-golflengten fan 1520nm nei 1620nm. Eigenskippen ● Leech ynfoegingsferlies ● Hege isolaasje ● Leech polarisaasje Ofhinklik ferlies ● Hege betrouberens en hege stabiliteit ● Telcordia GR-1209-CORE-kompatibel ● Telcordia GR-1221-CORE-kompatibel Toepassingen DWDM Systeem PON Netwurken CATV Links Spesifikaasje Parameter Unit S ...
  • High Quality CWDM Multiplexer with 1470-1610nm for Base Station

    Hege kwaliteit CWDM Multiplexer mei 1470-1610nm foar basisstasjon

    Coarse Wavelength Division Multiplex Module is ûntworpen foar 5G basisstasjon en multy-golflingte CWDM-netwurkapplikaasjes. It is basearre op 'e Thin Film Filter (TFF) -technology en wurket op 20nm kanaalôfstân ITU Grid CWDM-golflengten fan 1270nm nei 1610nm. Eigenskippen ● Leech ynfoegingsferlies ● Hege isolaasje ● Leech polarisaasje Ofhinklik ferlies ● Hege betrouberens en hege stabiliteit ● Breed operearjende golflingte: Fan 1260nm oant 1620nm ● Brede bestjoertemperatuer: Fan -5 ℃ oant 75 ℃ ● Telcordia GR-120 ...
  • 9+1CH CWDM with LGX Box

    9 + 1CH CWDM mei LGX Box

    Coarse Wavelength Division Multiplex Module is ûntworpen foar 5G basisstasjon en multy-golflingte CWDM-netwurkapplikaasjes. It is basearre op 'e Thin Film Filter (TFF) -technology en wurket op 20nm kanaalôfstân ITU Grid CWDM-golflengten fan 1270nm nei 1610nm. Eigenskippen ● Leech ynfoegingsferlies ● Hege isolaasje ● Leech polarisaasje Ofhinklik ferlies ● Hege betrouberens en hege stabiliteit ● Telcordia GR-1209-CORE-kompatibel ● Telcordia GR-1221-CORE-kompatibel Specification Parameter Unit Specificatio ...
  • 8CH CWDM Mux and Demux Module

    8CH CWDM Mux- en Demux-module

    Coarse Wavelength Division Multiplex Module is ûntworpen foar 5G basisstasjon en multy-golflingte CWDM-netwurkapplikaasjes. It is basearre op 'e Thin Film Filter (TFF) -technology en wurket op 20nm kanaalôfstân ITU Grid CWDM-golflengten fan 1270nm nei 1610nm. Funksjes Leech ynfoegingsferlies Hege isolaasje Leech polarisaasje Ofhinklik ferlies Brede operearjende golflingte: Fan 1260nm oant 1620nm Breed bestjoeringstemperatuer: Fan -5 ℃ oant 75 ℃ Hege betrouberens en hege stabiliteit Telcordia GR-1209-CORE compli ...
  • Single Fiber Bidirectional Optical Circulator

    Ienvezele bidireksjoneel optyske sirkulator

    Circulator realiseart net-reversibele optyske transmissie, dy't de omkearde oerdracht fan ljocht liedt, skiedt it fan 'e foarútgeande oerdracht fan ljocht yn' e romte en útfiert it fan in oare poarte. It kin brûkt wurde mei WDM MUX-module en DEMUX-module om single-fiber bi-directionele oerdracht te realisearjen en faserboarnen te besparjen. Eigenskippen ● Leech ynfoegingsferlies ● Leech polarisaasje Ofhinklik ferlies ● Brede bestjoertemperatuer: Fan -5 ℃ oant 75 ℃ ● Hege betrouberens en stabiliteit ● Telcordia GR-1209-COR ...
  • CCWDM Mux Demux Module

    CCWDM Mux Demux Module

    Kompakte koarse golflengteôfdieling Multiplex is ûntwurpen foar CWDM-netwurktoepassingen mei meardere golflingten en 5G basisstasjonsmodule. Us CCWDM produsearre op basis fan frije romte-technology en wurket op 20nm kanaalôfstân ITU Grid CWDM-golflengten fan 1270nm oant 1610nm. Eigenskippen ● Leech ynfoegingsferlies ● Hege isolaasje ● Leech PDL ● Kompakt ûntwerp ● Goede kanaal-nei-kanaal-uniformiteit ● Brede bestjoeringsgolflingte: Fan 1260nm oant 1620nm ● Hege betrouberens en stabiliteit ● Telcordia GR-1209-CORE-2001 ...