SFP Transceiver Module

  • 10Gb/s 40KM SFP+ Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    10Gb / s 40KM SFP + optyske transceivers OPS551X3CDL40

    OPS551X83CDL40 10G SFP + transceivers binne ûntworpen foar 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW per 802.3ae, en it kin datasnelheid stypje fan 1.25Gb / s nei 11.1Gb / s. , Eigenskippen 1. 10Gb / s seriële optyske ynterface konform nei 802.3ae 10GBASE-ER / EW 2. Elektryske interface konform foar SFF-8431spesifikaasjes foar ferbettere 8,5 en 10 Gigabit lytse foarm faktor ynplugbere module “SFP +” 3. 2-w ...
  • 10Gb/s 1310nm Datacom SFP+ Optical Transceivers OPSP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm Datacom SFP + optyske transceivers OPSP311X3CDL10

    OPSP311X3CDL10 optyske transceivers binne ûntworpen foar seriële optyske ynterfaces fan 10Gb / s foar datakommunikaasje mei single mode fiber (SMF). De transceiver kin 9.953- 11.1Gb / s stypje. De transceiver-ûntwerpen binne optimalisearre foar hege prestaasjes en kosteneffektyf om klanten de bêste oplossingen foar datacom te leverjen. Eigenskippen 1. Hot pluggable 2. 10Gb / s optyske seriële ynterface 3. Oant 10km ôfstân 4. Kompatibel mei SFP + MSA 5. SFP MSA pakket mei duplex LC-ferbining 6. Digital Diagnostic Mo ...
  • 10Gb/s Short-Wavelength Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    10Gb / s Pluggbere SFP-transceiver mei koarte golflingte OPSP851X3CDLM

    OPSP311X3CDL10 optyske transceivers binne ûntworpen foar seriële optyske ynterfaces fan 10Gb / s foar datakommunikaasje mei single mode fiber (SMF). De transceiver kin 9.953- 11.1Gb / s stypje. De transceiver-ûntwerpen binne optimalisearre foar hege prestaasjes en kosteneffektyf om klanten de bêste oplossingen foar datacom te leverjen. Funksjes ● Hot pluggable ● 10Gb / s optyske seriële ynterface ● Oant 10km ôfstân ● Kompatibel mei SFP + MSA ● SFP MSA-pakket mei duplex LC-ferbining ● Digital Diagnostic Monitor ...
  • 10Gb/s 80KM SFP+ Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    10Gb / s 80KM SFP + optyske transceivers OPSP551X3CDL80

    OPSP551X3CDL80 10G SFP + transceivers binne ûntwurpen foar 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW per 802.3ae, en it kin datasnelheid stypje fan 1.25Gb / s oant 11.1Gb / s. , Eigenskippen ● 10Gb / s seriële optyske interface konform nei 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW ● Elektryske interface konform foar SFF-8431spesifikaasjes foar ferbettere 8,5 en 10 Gigabit lytse foarmfaktor ynplugbere module “SFP +” ● 2-draads ...
  • 10Gb/s SFP+ BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    10Gb / s SFP + BIDI optyske transceivers OPSB321X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 optyske transceivers binne ûntworpen foar seriële optyske ynterfaces fan 10Gb / s foar datakommunikaasje mei single mode fiber (SMF). De transceiver kin 9.953- 11.1Gb / s stypje. De transceiver-ûntwerpen binne optimalisearre foar hege prestaasjes en kosteneffektyf om klanten de bêste oplossingen foar datacom te leverjen. Eigenskippen ● Hot pluggable ● 10Gb / s optyske seriële ynterface ● Oant 80km ôfstân ● Kompatibel mei SFP MSA ● SFP MSA pakket mei duplex LC-ferbining ● Digital Diagnostic Monit ...
  • 10Gb/s SFP+ Bidi Optical Transceivers OPSPB231X3CDL10

    10Gb / s SFP + Bidi-optyske transceivers OPSPB231X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 optyske transceivers binne ûntworpen foar seriële optyske ynterfaces fan 10Gb / s foar datakommunikaasje mei single mode fiber (SMF). De transceiver kin 9.953- 11.1Gb / s stypje. De transceiver-ûntwerpen binne optimalisearre foar hege prestaasjes en kosteneffektyf om klanten de bêste oplossingen foar datacom te leverjen. Eigenskippen ● Hot pluggable ● 10Gb / s optyske seriële ynterface ● Oant 80km ôfstân ● Kompatibel mei SFP MSA ● SFP MSA pakket mei duplex LC-ferbining ● Digital Diagnostic Monit ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    10Gb / s 1550nm optyske transceivers foar meardere taryf XFP OPXP551X3CDL40

    OPXP551X3CDL40 10G 1550nm XFP-transceivers binne ûntworpen foar 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW per 802.3ae en 10G SONET OC-192 / SDH STM-64, en it kin datasnelheid stypje fan 9.953Gb / s oant 11.1Gb / s. Digitale diagnostyk binne te krijen fia I2C-ynterface lykas oantsjutte yn 'e XFP MSA. De ûntfanger fan transceiver binne optimalisearre foar hege prestaasjes en kosteneffektyf om klanten de bêste oplossingen te leverjen foar datacom- en telecomapplikaasjes. Funksjes ● Hot pluggable ● Stipe 9.95Gb / s oant 11.1Gb / s bitariven ● Bel ...
  • 10Gb/s 1310nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm Optyske transceivers foar meardere tariven XFP OPXP311X3CDL10

    OPXP311X3CDL10 10G 1310nm XFP transceivers binne ûntwurpen foar 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW per 802.3ae en 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, en it kin datasnelheid stypje fan 9.953Gb / s oant 11.1Gb / s. Digital diagnostyk binne te krijen fia I2C-ynterface lykas oantsjutte yn 'e XFP MSA. De ûntfanger fan transceiver binne optimalisearre foar hege prestaasjes en kosteneffektyf om klanten de bêste oplossingen te leverjen foar datacom- en telecomapplikaasjes. Funksjes ● Hot pluggable ● Stipe 9.95Gb / s oant 11.1Gb / s bitariven ● Hjirûnder ...
  • 10Gb/s 850nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    10Gb / s 850nm Meartalige XFP optyske transceivers OPXP851X3CDLM

    OPXP851X3CDLM 10G 850nm XFP transceivers binne ûntwurpen foar 10G Ethernet 10G BASE-SR / SW per 802.3ae, en it kin datasnelheid stypje fan 9.953Gb / s oant 11.1Gb / s. Digitale diagnostyk binne te krijen fia I2C-ynterface lykas bepaald yn 'e XFP De transceiver-ûntwerpen binne optimalisearre foar hege prestaasjes en kosteneffektyf om klanten de bêste oplossingen te leverjen foar datacom- en telecomapplikaasjes. Eigenskippen ● Hot pluggable ● Stipe 9,95Gb / s oant 11,1Gb / s bitsnelheden ● Under 2,5W enerzjyferbrûk ● XFP MSA ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    10Gb / s 1550nm Optyske transceivers foar meardere tariven XFP OPXP551X3CDL80

    OPXP551X3CDL80 10G 1550nm XFP-transceivers binne ûntworpen foar 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW per 802.3ae en 10G SONET OC-192 / SDH STM-64, en it kin datasnelheid stypje fan 9.953Gb / s oant 11.1Gb / s. Digital diagnostyk binne te krijen fia I2C-ynterface lykas oantsjutte yn 'e XFP MSA. De ûntfanger fan transceiver binne optimalisearre foar hege prestaasjes en kosteneffektyf om klanten de bêste oplossingen te leverjen foar datacom- en telecomapplikaasjes. Eigenskippen ● Hot pluggable ● Stypje 9,95Gb / s oant 11,1Gb / s bitariven ● Wês ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    10Gb / s Bidi Multi-rate XFP optyske transceivers OPXPB321X3CDL10

    OPXPB321X3CDL10 10G XFP BIDI transceivers binne ûntwurpen foar 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW per 802.3ae en 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, en it kin gegevensrate fan 9.953Gb / s oant 11.1Gb / s stypje. Digitale diagnostyk binne te krijen fia I2C-ynterface lykas oantsjutte yn 'e XFP MSA. De ûntfanger fan transceiver binne optimalisearre foar hege prestaasjes en kosteneffektyf om klanten de bêste oplossingen te leverjen foar datacom- en telecomapplikaasjes. Funksjes ● Hot pluggable ● Stipe 9.95Gb / s oant 11.1Gb / s bitariven ● Hjirûnder ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    10Gb / s Bidi Multi-rate XFP Optyske transceivers OPXPB231X3CDL10

    OPXPB231X3CDL10 10G XFP BIDI transceivers binne ûntwurpen foar 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW per 802.3ae en 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, en it kin datasnelheid stypje fan 9.953Gb / s oant 11.1Gb / s. Digital diagnostyk binne te krijen fia I2C-ynterface lykas oantsjutte yn 'e XFP MSA. De ûntfanger fan transceiver binne optimalisearre foar hege prestaasjes en kosteneffektyf om klanten de bêste oplossingen te leverjen foar datacom- en telecomapplikaasjes. Funksjes ● Hot pluggable ● Stipe 9.95Gb / s oant 11.1Gb / s bitariven ● Hjirûnder ...