Satellite Optical Untfanger

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    CATV en optyske ûntfanger fan satellyt

    Funksjes 1. Mei optyske detektor mei hege gefoelichheid. 2. It is in útfiering fan high-tech yn CATV- en L-band satellytfezelferbinende produkten 3. It kin wurde ûntfangen yn in optyske glêstried mei digitale en analoge sinjalen fan 47 ~ 2600 MHz satellyt en CATV. 4. Ienfâldige ynstallaasje; It is handich foar brûker te ynstallearjen. 5. Input macht fan + 0 ~ -13dBm. 6. It hat in goede fermogen foar ferset tsjin elektromagnetyske ynterferinsjes. 7. Hege prestaasjes mar lege priis. Diagramparameters Optysk wurkje ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    CATV en optyske ûntfanger fan satellyt WDM

    Funksjes 1. Mei optyske detektor mei hege gefoelichheid. 2. It is in belichaming fan hightech yn CATV- en L-band satellytfezelferbinende produkten 3. It kin ûntfange wurde yn in optyske glêstried mei 47 ~ 2600MHz satellyt- en CATV digitale en analoge sinjalen. 4. Ienfâldige ynstallaasje; It is handich foar brûker te ynstallearjen. 5. Input macht fan + 0 ~ -13dBm. 6. It hat in goede fermogen foar ferset tsjin elektromagnetyske ynterferinsjes. 7. Hege prestaasjes mar lege priis. Diagramparameters Optysk wurkjen Wa ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Optyske ûntfanger fan satellyt ZSR2600M

    Eigenskippen (1) Fynt optyske detektor mei hege gefoelichheid oan as kaaikomponint, -8dBm ûntfange sensibiliteit (2) Aluminiumomhulsel oan 'e muorre. (3) Kompatibel mei FTTx PON Tech (4) Goede hjittendissipaasje (5) Foar HFC-netwurken mei meardere brûkers (6) Kompatibel mei FTTx PON Tech Technyske parameter Item Yndeksen Opmerking Min typ Maks Optyske skaaimerken Operaasje Golflengte nm 1200 1600 Responsiviteit A / W ≥0.9 Optyske krêft berikke dB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    ZSR2600MD L-band satellyt optyske ûntfanger ynboude WDM

    Produkt Gearfetting ZSR2600MD L-band satellyt optyske ûntfanger is it featured produkt dat wy spesjaal ûntwurpen hawwe foar FTTH / WDM Fiber nei de struktuer fan it Thúsnetwurk. Mei lytse shell, kompakte en ridlike struktuer foar ynterne sirkwy en poerbêste prestaasjesindikatoaren. It is de earste kar foar wenwyk en glêsfezelnetwurk foar thús. Ynboude CWDM, RFTV bestjoeringsgolflingte is 1550nm. Trochgean 1310 / 1490nm golflingte. Kin wurde ferbûn mei EPON, GPON en ONU. Prestaasjekarakteristiken ■ Foar ...