Products

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    EOC-slave EB-400/401 EOC-terminal: EB-400-B / EB-401-B

    Unôfhinklike EOC-terminalapparatuer. HomePlug AV / IEEE 1901 technology, oannimt Qualcomm AR7411-chip, brûkt in lege frekwinsjebân ûnder 65MHz, en wurket gear mei EC-serie EOC head-end-apparatuer om de oerdracht fan Ethernet-gegevenssignalen yn it koaxiale distribúsjenetwurk te realisearjen. Opsjonele WIFI-funksje. Produktfunksjes 1. De unifoarme sjabloonkonfiguraasje fan it sintraal kantoar wurdt levere, en it apparaat is plug-and-play. 2. Soargje foar 1 KABEL mingde sinjaal-ynfier RF-poarte en 1 TV-sinjaalútfier RF p ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Outdoor 2 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT200B11 Tapwearde dB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Ynstekferlies Yn-út (-dB Max) Frekwinsje (MHz) 5 ~ 10 - 3,2 1,7 0,9 0,5 0,5 0,5 0,4 0,4 ​​0,4 ​​0,4 ​​11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,1 0,6 0,7 0,6 0,5 0,5 0,5 301 ~ 400 - 3,2 2,0 1,3 0,8 0,8 0,8 0,5 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,0 1,0 0,9 0,7 0,7 0,7 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,6 1,1 1,1 1,0 0,8 0,8 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,3 1,3 1,2 1,2 1,2 751 ~ 900 - 4,3 2,8 2,2 1,7 1,6 1,5 1,4 1,4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Outdoor 4 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT400B11 Tapwearde dB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Ynstekferlies In-Out (-dB Max) Frekwinsje (MHz) 5 ~ 10 - 3,2 1,6 1,0 0,6 0,5 0,5 0,4 0,4 ​​11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,0 0,7 0,7 0,6 0,5 0,5 301 ~ 400 - 3,2 1,9 1,3 0,9 0,9 0,8 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,1 1,0 0,9 0,7 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,5 1,2 1,1 1,0 0,8 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,4 1,3 1,2 1,2 751 ~ 900 - 4,5 3,0 2,2 1,7 1,7 1,5 1,4 1,4 901 ~ 1000 - 4,9 3,5 2,5 2,0 2,0 1,8 1,7 1,6 Tapferlies yn ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Bûten 8 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT800B11 Tapwearde dB 11 14 17 20 23 26 29 32 Ynstekferlies Yn-út (-dB Max) Frekwinsje (MHz) 5 ~ 10 - 3,2 1,6 1,0 0,6 0,5 0,5 0,4 11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,0 0,7 0,7 0,6 0,5 0,5 301 ~ 400 - 3,2 1,9 1,3 0,9 0,9 0,8 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,1 1,0 0,9 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,5 1,2 1,1 1,0 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,4 1,3 1,2 751 ~ 900 - 4,5 3,0 2,2 1,7 1,7 1,5 1,4 901 ~ 1000 - 4,9 3,5 2,5 2,0 2,0 1,8 1,7 Tapferlies I ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    Bûten splitters (5 ~ 1000 MHz)

    HT204B21, HT306B21, HT306B21 Parameter Bânbreedte 2 Way 3 Way (balansearre) HT306A21 3 Way (Unbalanced) HT306B21 Insertion Loss In-Out (-dB Max) Frekwinsje (MHz) In-Low In-High 5 ~ 10 4.2 6.5 7.5 4.0 11 ~ 300 4,1 5,9 7,4 3,9 301 ~ 400 4,2 5,9 7,6 4,1 401 ~ 450 4,3 6,0 7,9 4,1 451 ~ 600 4,5 6,4 7,9 4,8 601 ~ 750 4,9 7,2 8,2 4,9 751 ~ 900 5,2 7,8 8,4 5,2 901 ~ 1000 5,3 7,9 8,7 5,4 Port2- Port3 Port2- Port3 Port2- Port4 Port3- Port4 Leech- Leech Leech-Heech Ut-nei- Ut ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    Outdoor Couplers (5 ~ 1000 MHz)

    HT100B21 Tapwearde dB Tap 8 Tap 12 Tap 16 Ynstekferlies In-Out (-dB Max) Frekwinsje (MHz) 5 ~ 10 1,6 1.1 1.1 11 ~ 300 1.7 1.2 1.1 301 ~ 400 1.8 1.3 1.2 401 ~ 450 1.9 1.4 1.3 451 ~ 600 2,0 1,6 1,5 601 ~ 750 2,4 2,0 ​​1,7 751 ~ 900 3,0 2,4 2,2 901 ~ 1000 3,5 2,7 2,5 Tapverlies In-To-Tap (± 1,5dB) 5 ~ 600 8,5 12,0 16,0 601 ~ 1000 8,5 12,5 16,0 Out-To- Tap Lsolaasje (dB Min) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 ~ 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 ~ 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550nm mini optyske fersterker (ZOA1550MA)

    1. De pompelaser troch de optyske module en de er-dopeare glêstried wurde ymporteare út 'e FS. 2. De masine is foarsjoen fan perfekte en betroubere optyske krêftútfier, stabilisearjende sirkwy en laser thermo-elektryske koeler temperatuerkontrolesirkwy soargje foar de bêste prestaasjes fan 'e heule masine en stabile lange libbensdoer fan' e laser 3. De masine hat ynboude microprocessorsoftware, mei laser steat monitoring, digitale werjefte, fout warskôging, netwurkbehear en oare funksjes. Ienris de operaasjepara ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Poarte 1000Mbps Ethernet nei 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet nei 2 Fiber Switch is 1000BASE-FX Ethernet koperen media nei 1000Base-TX Fiber. Soargje foar in maklike en ekonomyske oplossing foar it opwurdearjen fan in koper basearre netwurk nei glêstried om it sinjaalberik út te wreidzjen. Fiber Switch oerdracht ôfstân oant 120KM. Plug-and-play-ûntwerp, maklik te ynstallearjen. It kin brûkt wurde as stand-alone. Eigenskippen • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Heal as folslein duplex auto-ûnderhanneling • 100 / 1000Mbps auto-ûnderhanneling foar koperen poarte • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet nei 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet nei Fiber Switch is 1000BASE-FX Ethernet koperen media nei 1000Base-TX Fiber. Soargje foar in maklike en ekonomyske oplossing foar it opwurdearjen fan in koper basearre netwurk nei glêstried om it sinjaalberik út te wreidzjen. Fiber Switch oerdracht ôfstân oant 120KM. Plug-and-play-ûntwerp, maklik te ynstallearjen. It kin brûkt wurde as stand-alone. Eigenskippen • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, SC • Heal as folslein duplex auto-ûnderhanneling • 100 / 1000Mbps auto-ûnderhanneling foar koperen poarte • Auto MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet nei Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet nei Fiber Switch is 1000BASE-FX Ethernet koperen media nei 1000Base-TX Fiber. Soargje foar in maklike en ekonomyske oplossing foar it opwurdearjen fan in koper basearre netwurk nei glêstried om it sinjaalberik út te wreidzjen. Fiber Switch oerdracht ôfstân oant 120KM. Plug-and-play-ûntwerp, maklik te ynstallearjen. It kin brûkt wurde as stand-alone. Eigenskippen • 4 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Heal of folslein duplex auto-ûnderhanneling • 100 / 1000Mbps auto-ûnderhanneling foar koperen poarte • Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 Havens 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 havens 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch is 1000BASE-FX Ethernet koperen media nei 1000Base-TX Fiber. Soargje foar in maklike en ekonomyske oplossing foar it opwurdearjen fan in koper basearre netwurk nei glêstried om it sinjaalberik út te wreidzjen. Fiber Switch oerdracht ôfstân oant 120KM. Plug-and-play-ûntwerp, maklik te ynstallearjen. It kin brûkt wurde as stand-alone. Eigenskippen • 2 poarte 100 / 1000M Ethernet + 1 poarte Fiber Switch, Single Mode Dual Fiber • Heal of folslein duplex auto-ûnderhanneling • 100/1000 Mbps auto-ûnderhanneling foar ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP Media Converter ZJ-GS03-PF

    1000Mbps Ethernet RJ45 nei SFP Media Converter konverteart 100BASE-FX-glêstried nei 100Base-TX kopermedia of oarsom. Soargje foar in maklike en ekonomyske oplossing foar it opwurdearjen fan in koper basearre netwurk nei glêstried om it sinjaalberik út te wreidzjen. Oerdrachtôfstân fan media converter oant 120 KM. Plug-and-play-ûntwerp, maklik te ynstallearjen. It kin brûkt wurde as stand-alone, of monteare yn 2U 14 slot media converter chassis mei sintrale krêftfoarsjenning. Funksjes • 1000Mbps Ethernet RJ45 nei SFP Media Converter • Heal o ...