Pigtail

  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fiber Optical Pigtail

    Fiberoptyske pigtails leverje in rappe manier om kommunikaasjeapparaten yn it fjild te meitsjen. Se binne ûntwurpen, makke en teste neffens protokol en prestaasjes diktearre troch de yndustriële standerts, dy't foldogge oan jo strangste meganyske en prestaasjespesifikaasjes. Eigenskip 1. It produkt oannimt ymporteare keramyske pins en ymportearret glêstriedkabels fan hege kwaliteit. 2. Introdusearje bûtenlânske avansearre slyptechnology en slypapparatuer om de sintrale ôfwiking fan 'e fibe te garandearjen ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    LC Fiber Optic Pigtail

    Fiberoptyske pigtails leverje in rappe manier om kommunikaasjeapparaten yn it fjild te meitsjen. Se binne ûntwurpen, makke en teste neffens protokol en prestaasjes diktearre troch de yndustriële standerts, dy't foldogge oan jo strangste meganyske en prestaasjespesifikaasjes. Spesifikaasje Connector A LC Connector B Unbeheinde Fibre Mode 9 / 125μm Fiber Type Simplex Poalske APC Kabeldiameter 0,9 mm Mantel Materiaal PVC Jas Kleur Giel Golflengte 1310nm / 1550nm Duorsumens> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fiber Optical Pigtail

    Fiberoptyske pigtails leverje in rappe manier om kommunikaasjeapparaten yn it fjild te meitsjen. Se binne ûntwurpen, makke en teste neffens protokol en prestaasjes diktearre troch de yndustriële standerts, dy't foldogge oan jo strangste meganyske en prestaasjespesifikaasjes. Spesifikaasje Connector Type FC Poalsk Type UPC / APC Fiber Mode OS2 9 / 125μm Golflengte 1310 / 1550nm Fiber Count Simplex Fiber Grade G.652.D / G.657.A1 Insertion Loss ≤0.3dB Return Loss UPC≥50dB, APC≥60dB Atte ...