Patchkoord

  • ST Single Mode Patch Cord

    ST Single Mode patchkabel

    Dit ST Single Mode Patch Cord is ien fan 'e MT-searje-ferbiningen. De ferrules fan 'e searje brûke twa geleidingsgatten mei in diameter op' e ferrule-einflak en de stiftpinne foar krekte ferbining. Derneist kin it wurde ferwurke om ferskate foarmen fan jumpers te produsearjen. It kompakte ûntwerp fan 'e ferbining lit de springer in grut oantal kearnen en in lyts grutte hawwe. Oan 'e oare kant kin dizze ST Single Mode Patch Cord in soad brûkt wurde yn yntegreare glêstried-optyske line-omjouwings ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Single Mode Nei Multimode Fiber Patch Cord

    Dizze single mode nei multimode fiber patchkord is spesifyk ûntwurpen om patchkoorden te meitsjen fan it apparaat nei de glêstriedkabelferbining. Dizze dikkere beskermjende laach wurdt algemien brûkt foar de ferbining tusken de optyske transceiver en de terminalfak. Yn ferliking mei gewoan snoer op 'e merke is ús single mode nei multimode fiber patchkord foarsjoen fan it foardiel fan goede werhelling, goede ynter-plug-prestaasjes en goede temperatuerstabiliteit. Oan 'e oare kant realiseart it ek ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    SC nei SC Single Mode patchkabel

    Dit patchkabel fan SC nei SC ienmodus hat twa liedinggatten mei in diameter op 'e ein fan' e ferrule en de stift foar presys ferbining. It is echt maklik foar ynstallaasje en d'r is gjin spesjaal ferlet fan ûnderhâld. Derneist kin it wurde ferwurke om ferskate foarmen fan MPO-jumpers te produsearjen. Útrist mei avansearre proses kin ús SC nei SC patchmodus foar ienmodus breed wurde brûkt yn yntegreare glêstried-optyske line-omjouwings yn it ferwurkingsproses, en soarget foar hege snelheid. O ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    SC nei LC Single Mode Patch Cord

    Dit SC nei LC-patchkabel foar ienmodus is ferbûn mei it optyske transmissysysteem, dat de funksje fan kommunikaasje realiseart fia optyske koppeling, en d'r is neat yn it kodearingsformaat fan it sinjaal. Yn ferliking mei gewoan snoer op 'e merk hat ús SC nei LC-patchkabel foar ienmodus de foardielen fan it leverjen fan ultra-lege latency-gegevensferstjoering en it stypjen fan in ultrabrede spanningsfoarsjenning. Foarsjoen fan poerbêste krêftbeskerming en automatysk skeakeljen, stipet it in ult ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJ nei MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    Dit MTRJ nei MTRJ patchkabel is foarsjoen fan beskermjende struktuer, dy't de funksje realiseart om de skea fan 'e omlizzende omjouwing oan' e optyske glêstried te foarkommen, lykas wetter, fjoer, elektryske skok, ensfh. It sintrum is de ljochtferstjoere glêzen kearn. Yn in multimode glêstried hat de kearn in diameter, dy't sawat lykweardich is oan 'e dikte fan in minskehier. De single-mode glêstriedkern hat in diameter. De bûtenkant fan 'e kearn wurdt omjûn troch in glêzen omslach mei in legere yndeks fan ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC nei LC Single Mode Fiber Patch Cord

    Dit LC- oant LC-single-fibre patchkabel kin in ideale foarsjenning wêze foar de ferbining fan it ferdielframe fan de glêstried en de optyske ynformaasjekontakt nei de skeakel, de ferbining tusken de skeakels, de ferbining tusken de skeakel en de kompjûter, en de ferbining tusken de optyske ynformaasjekontakt en de kompjûter. Útrist mei hege prestaasjes, kin ús LC nei LC single mode fiber patchkabel tapast wurde op it subsysteem management. Fanwegen de juste grutte en it lichte gewicht, ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    Dit LC Single Mode Patch Cord is foaral geskikt foar patches omjouwings mei hege tichtens. Yn ferliking mei gewoan snoer op 'e merk is dit snoer foarsjoen fan ultra-lytse ferbining, dy't mear romte besparret yn ferliking mei de normale kabeljumper sûnder dat it trekken beynfloedet. En de miniatuer-ferbiningsstaartmantel is koarter dan de konvinsjonele LC-ferbiningssturtmantel, dy't mear romte besparret foar behear fan kabinet. Fanwegen de hege prestaasjes hat ús LC Single Mode Patch Cord in koartere ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    FC Patchkoord foar inkele modus

    · Moetsje EIA / TIA 604-2 mei keramyske ferrule foar kabelsnetwurken mei hege snelheid. · Bedrukt mei kabel helpt by it klarifisearjen en herkenjen fan ferskate kabels. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL en RL. · Bend ûngefoelige glêstriedkabel lit in geweldige prestaasje sjen op wjerstânsfermogen. · K = K kartonpakket biedt maksimale beskerming op jo items. Spesifikaasje Connector FC nei FC Jack OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fibre Mode 9 / 125μm Jacket Kleur Giel Polyst APC nei APC Jack Materiaal PVC (OFNR), OFN ...
  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST nei ST OM3 Duplex patchkabel

    · Moetsje EIA / TIA 604-2 mei keramyske ferrule foar kabelsnetwurken mei hege snelheid. · Bedrukt mei kabel helpt by it klarifisearjen en herkenjen fan ferskate kabels. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL en RL. · Bend ûngefoelige glêstriedkabel lit in geweldige prestaasje sjen op wjerstânsfermogen. · K = K kartonpakket biedt maksimale beskerming op jo items. Spesifikaasje Connector ST nei ST Jack OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Kleur Aqua Polishing UPC nei UPC Jacket Materiaal PVC (OFNR), OFNP, LSZH Ynset ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC nei SC OM4 Duplex patchkabel

    · Moetsje EIA / TIA 604-2 mei keramyske ferrule foar kabelsnetwurken mei hege snelheid. · Bedrukt mei kabel helpt by it klarifisearjen en herkenjen fan ferskate kabels. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL en RL. · Bend ûngefoelige glêstriedkabel lit in geweldige prestaasje sjen op wjerstânsfermogen. · K = K kartonpakket biedt maksimale beskerming op jo items. Spesifikaasje Connector SC nei SC Jack OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 Jacket Kleur Aqua Polishing UPC nei UPC Jacket Materiaal PVC (OFNR), OFNP, LSZH Ynset ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO Nei LC Duplex OM3 Duplex patchkabel

    MPO nei LC Breakoutkabels binne jo bêste kar foar glêstriednetwurken. It is spesifyk ûntworpen foar rappe ethernet-, glêstriedkanaal, datasintrum en gigabit-ethernetapplikaasjes. Dizze 12 Fiber harness-kabel wurdt brûkt foar ferbining (6) SFP + yn in MPO-adapterpaniel en MPO-romp. Spesifikaasje Connector A MPO Female (pinless) Connector B LC UPC Duplex Fiber Mode OM3 50 / 125μm Golflengte 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet Ofstân 100m by 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4 patchkabel

    De 50 / 125μm OM4 multimode bocht-ûngefoelige glêsfezelkabel is minder ferswakking as bûgd of draaid is yn fergeliking mei tradisjonele glêstriedkabels en dit sil de ynstallaasje en ûnderhâld fan de glêstriedkabels effisjinter meitsje. It kin ek mear romte besparje foar jo kabels mei hege tichtheid yn datasentra, bedriuwsnetwurken, telekommunikaasjekeamer, serverbuorkerijen, wolkenopslachnetwurken, en alle plakken binne glêstriedkabels nedich. Dizze 50/125 OM4 multimode glêstriedkabel is ideaal foar co ...