Ethernet Switch1

  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Poarte 1000Mbps Ethernet nei 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet nei 2 Fiber Switch is 1000BASE-FX Ethernet koperen media nei 1000Base-TX Fiber. Soargje foar in maklike en ekonomyske oplossing foar it opwurdearjen fan in koper basearre netwurk nei glêstried om it sinjaalberik út te wreidzjen. Fiber Switch oerdracht ôfstân oant 120KM. Plug-and-play-ûntwerp, maklik te ynstallearjen. It kin brûkt wurde as stand-alone. Eigenskippen • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Heal as folslein duplex auto-ûnderhanneling • 100 / 1000Mbps auto-ûnderhanneling foar koperen poarte • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet nei 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet nei Fiber Switch is 1000BASE-FX Ethernet koperen media nei 1000Base-TX Fiber. Soargje foar in maklike en ekonomyske oplossing foar it opwurdearjen fan in koper basearre netwurk nei glêstried om it sinjaalberik út te wreidzjen. Fiber Switch oerdracht ôfstân oant 120KM. Plug-and-play-ûntwerp, maklik te ynstallearjen. It kin brûkt wurde as stand-alone. Eigenskippen • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, SC • Heal as folslein duplex auto-ûnderhanneling • 100 / 1000Mbps auto-ûnderhanneling foar koperen poarte • Auto MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet nei Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet nei Fiber Switch is 1000BASE-FX Ethernet koperen media nei 1000Base-TX Fiber. Soargje foar in maklike en ekonomyske oplossing foar it opwurdearjen fan in koper basearre netwurk nei glêstried om it sinjaalberik út te wreidzjen. Fiber Switch oerdracht ôfstân oant 120KM. Plug-and-play-ûntwerp, maklik te ynstallearjen. It kin brûkt wurde as stand-alone. Eigenskippen • 4 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Heal of folslein duplex auto-ûnderhanneling • 100 / 1000Mbps auto-ûnderhanneling foar koperen poarte • Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 Havens 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 havens 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch is 1000BASE-FX Ethernet koperen media nei 1000Base-TX Fiber. Soargje foar in maklike en ekonomyske oplossing foar it opwurdearjen fan in koper basearre netwurk nei glêstried om it sinjaalberik út te wreidzjen. Fiber Switch oerdracht ôfstân oant 120KM. Plug-and-play-ûntwerp, maklik te ynstallearjen. It kin brûkt wurde as stand-alone. Eigenskippen • 2 poarte 100 / 1000M Ethernet + 1 poarte Fiber Switch, Single Mode Dual Fiber • Heal of folslein duplex auto-ûnderhanneling • 100/1000 Mbps auto-ûnderhanneling foar ...
  • 24 Port L2/L3 Managed Ethernet Switch ZJ8300-28G-4TF

    24 Port L2 / L3 Behearde Ethernet Switch ZJ8300-28G-4TF

    24 Port L2 Management Ethernet Switch, it biedt 350Gbps wikselkapasiteit, heechste prestaasjes; Mei 96Mpps trochstjoere prestaasjes, L2 / L3 trochstjoere draad-snelheid. It modulêre ûntwerp leveret 24 havens 10/100 / 1000M fiber Ethernet RJ45, en 4 havens 10G SFP + slot, 1 konsole haven. Soarch foar genôch bânbreedte foar aggregaasje en kearngegevensútwikseling. Brûkers kinne 10G-poarten kieze neffens fraach om netwurkstabile operaasje te garandearjen en balânsbalâns te keppeljen. L2 10G Management switch mei hege bandw ...
  • 8 Port 100Mbps Ethernet to Fiber Switch  Model ZJ-100108-25

    8 Port 100Mbps Ethernet nei Fiber Switch Model ZJ-100108-25

    10 / 100M Optyske Fiber Switch is 100BASE-FX Ethernet koperen media nei 100Base-TX Fiber. Soargje foar in maklike en ekonomyske oplossing foar it opwurdearjen fan in koper basearre netwurk nei glêstried om it sinjaalberik út te wreidzjen. Fiber Switch oerdracht ôfstân oant 120KM. Plug-and-play-ûntwerp, maklik te ynstallearjen. It kin brûkt wurde as stand-alone. Eigenskippen • 8-poarte 10 / 100M Ethernet + 1-poarte Fiberskakelaar, Single Mode Dual Fiber
  • 4 Port 10/100Mbps Ethernet + 2 port Fiber Optic Switch Model ZJ-100204-25

    4 haven 10 / 100Mbps Ethernet + 2 poarte Fiber Optic Switch Model ZJ-100204-25

    10 / 100M Optyske Fiber Switch is 100BASE-FX Ethernet koperen media nei 100Base-TX Fiber. Soargje foar in maklike en ekonomyske oplossing foar it opwurdearjen fan in koper basearre netwurk nei glêstried om it sinjaalberik út te wreidzjen. Fiber Switch oerdracht ôfstân oant 120KM. Plug-and-play-ûntwerp, maklik te ynstallearjen. It kin brûkt wurde as stand-alone. Eigenskippen • 4-poarte 10 / 100M Ethernet + 2-poarte Fiberskakelaar, Single Mode Dual Fiber
  • 4 Port 100Mbps Ethernet to Fiber Switch Model ZJ-100104-25

    4 Port 100Mbps Ethernet nei Fiber Switch Model ZJ-100104-25

    10 / 100M Optyske Fiber Switch is 100BASE-FX Ethernet koperen media nei 100Base-TX Fiber. Soargje foar in maklike en ekonomyske oplossing foar it opwurdearjen fan in koper basearre netwurk nei glêstried om it sinjaalberik út te wreidzjen. Fiber Switch oerdracht ôfstân oant 120KM. Plug-and-play-ûntwerp, maklik te ynstallearjen. It kin brûkt wurde as stand-alone. Funksjes • 4-poarte 10 / 100M Ethernet + 1-poarte Fiberskakelaar, Single Mode Dual Fiber
  • 2 Ports 10/100Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-100102-25

    2 Havens 10 / 100Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-100102-25

    2 havens 10 / 100Mbps Ethernet Fiber Switch is 100BASE-FX Ethernet koperen media nei 100Base-TX Fiber. Soargje foar in maklike en ekonomyske oplossing foar it opwurdearjen fan in koper basearre netwurk nei glêstried om it sinjaalberik út te wreidzjen. Fiber Switch oerdracht ôfstân oant 120KM. Plug-and-play-ûntwerp, maklik te ynstallearjen. It kin brûkt wurde as stand-alone. Eigenskippen • 2-poarte 10 / 100M Ethernet + 1-poarte Fiberskakelaar, Single Mode Dual Fiber