EPON OLT

  • ZJ5610-EL Series EPON OLT

    ZJ5610-EL Series EPON OLT

    ZJ5610-EL is in kassette EPON OLT mei hege yntegraasje en middelkapasiteit ûntworpen foar tagong fan operators en kampusnetwurk foar bedriuwen. It folget de IEEE802.3 ah technyske noarmen en foldocht oan de easken foar EPON OLT-apparatuer fan YD / T 1945-2006 Technyske easken foar tagongsnetwurk — basearre op Ethernet Passive Optical Network (EPON) en China telecom EPON technyske easken 3.0. ZJ5610-EL-serie hat poerbêste iepenheid, grutte kapasiteit, hege betrouberens, folsleine softwarefunksje, e ...
  • xPON OLT ZC8500

    xPON OLT ZC8500

    Yntroduksje 1. Drager-grade PON OLT-apparatuer mei hege tichtheid rack 2. Unifoarm platfoarm fan 1G-EPON, 10G-EPON en GPON 3. 10 PON slots, 160 1G-EPON of 80 10G-EPON havens of 160 GPON havens 4 PON optyske keppeling beskerming, haadbestjoeringsboerden redundansbeskerming, macht modules redundansbeskerming. Skaaimerken 1. Standert: EPON moetsje IEEE802.3-2008 Standert, GPON moetsje ITU-T G.984 Standert. 2. Grutte kapasiteit: 160 1G-EPON-havens as 80 10G-EPON-havens as 160 GPON-havens. 3. Multi-poarten: GE Comb ...
  • Outdoor EPON OLT ZC6000

    Bûten EPON OLT ZC6000

    Yntroduksje 1. Drager-grade iepenloft EPON OLT-apparatuer 2. Opsjonele 1550nm EDFA pluggbere module 3. 8 PON-poarten 4. Yndustriële grade ûntwerp, folslein ôfsletten die cast Al shell 5. Redundante krêftmodules Skaaimerken 1. Standert: konform mei IEEE802.3- 2008 Standert. 2. Tsjinstynterface: netwurkside: 2 GE elektryske havens en 2 optyske havens 10GE, brûkersside: 8 GEPON-havens. 3. EDFA-funksje: leveret pluggbere CATV EDFA-modules en de optyske optyske krêft kin oanpast wurde. 4. Hege relia ...
  • Carrier-grade box-type EPON OLT ZC1600

    Drager-grade box-type EPON OLT ZC1600

    Yntroduksje 1. Carrier-grade doaze-type EPON OLT-apparatuer 2. Geskikt foar lytsskalige tagong, fleksibel foar ynstallaasje 3. 16 PON-poarten 4. PON-optyske linkbeskerming, oerstallige macht-modules Eigenskippen 1. Standert: konform mei IEEE802.3- 2008 Standert. 2. Kapasiteit: 16 PON-havens. 3. Multi-havens: leverje GE-havens (elektryske en optyske) en 10GE optyske havens oan 'e netwurkside. 4. Hege betrouberens: beskerming fan macht modules oerstallichheid, redundânsje fan fan modules, PON optyske keppeling prote ...